Ana Sayfa | Hakkımızda
Bilimi Rehber Edinen 70 Yılı Aşkın Tecrübe

Neslihan Şahin Danışmanlık olarak, 70 yılı aşan süredir kozmetik ürün ve üretimini bir meslekten öte bir tutku olarak gören bir firmayız. Bilgi ve tecrübemizi mesleğimize duyduğumuz tutkumuzla birleştirerek değerli iş ortaklarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Her şeyden önce insan sağlığını en üst seviyede dikkate alarak, kozmetik ürün üretiminde izlenmesi gereken tüm süreçleri büyük hassasiyetle takip ediyor ve iş ortaklarımıza ürünü piyasaya sürme aşamasının her adımında destek oluyoruz.

Bilimi esas alan hizmet anlayışımızla mesleğin getirdiği tüm resmi prosedürleri eksiksiz olarak yerine getirmek üzere yurt içi ve yurt dışındaki tüm kurumlarca geçerli sayılan eğitimler tamamlanmış, tüm belge ve sertifikalar tarafımızca alınmıştır.

Tüm bunların yanı sıra Budapeşte ve İngiltere’de olmak üzere yurt dışında iki firmamız ile sektör hizmetlerimizi sürdürürken, her geçen gün gelişen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip ediyor kendimizi bu alanda geliştiriyoruz.

Verdiğimiz her hizmette iş ortaklarımıza başından sonuna tüm pürüzlerinden arındırılmış, anahtar teslim hizmet vermek ve mutlu iş ortakları görmekse en büyük motivasyonumuz.

Misyonumuz

“Değer” ve “güven” yaratmak için, iş ortaklarımıza kalite, yenilik, mükemmellik ve tam hizmet ilkemizin doğru bileşimini sunmak.

Vizyonumuz

Tüm iş ortaklarımızın beklentilerini karşılayan ve aşan, ulusal ve uluslararası pazarlarda büyümeyi artırarak, sürdüren ve marka güvenirliği yüksek, lider bir şirket olmak.

Değerlerimiz
Başarma Tutkusu

Başladığımız her işe aynı tutkuyla sarılır daha iyi hizmet sunmak için azimli ve sabırlı çalışırız.

Yenilikçi

Bizim için yenilikçilik her başarının anahtarıdır. Yaratıcılık, girişkenlik ve değişim cesareti yenilikçiik değerimizi besler.

İnsan Odaklılık

İnsan odaklılık bizim en önemli değerimizdir. Kimliğimizi ve geleceğimizi inşa eder. Dokunduğumuz her insansının mutluluğu ve gelişimi en önemli önceliğimizdir.

Değişim

Farklılık yaratmaya ve inovasyona büyük önem veririz. Değişime açık, girişimci ve öncü ruhluyuz.

Gelişim

İhtiyaçlar için çözümler yaratarak başarıyı yakalamak üzere sürekli ve iyi yollar arayarak gelişimi kovalıyoruz.

Çözüm Odaklılık

Elimizin değdiği her bir işte çözüm odaklılık hareket eder, gelecekteki hedeflerimize emin adımlarla ilerleriz.