Yurt içi ve yurt dışı tüm süreçlerde danışmanlık, takip ve eğitim hizmetleri…
Danışmanlık Hizmetleri
Danışmanlık hizmetlerimiz, Sağlık Bakanlığınca yayımlanan tüm kanun ve yönetmelikler doğrultusunda, iş ortaklarımıza çözüm odaklı yaklaşımla en doğru şekilde danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermeyi kapsar.
İnceleyin
Bildirim Kayıt Hizmetleri
Yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin piyasaya sürülecek her bir kozmetik ürünün kozmetik mevzuatlarına uygun şekilde ürün bildirimlerinin hizmetlerini kapsar.
İnceleyin
Eğitim Hizmetleri
Kozmetik ürün güvenliğinin başından sonuna son derece hassas şekilde değerlendirilip doğru raporlandırılması için çıktığınız yolda hem bireysel hem de şirket eğitimlerimizle eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.
İnceleyin
Laboratuvar Hizmetleri
Piyasaya sürülecek her bir kozmetik ürünün, ham maddelerinin mikrobiyolojik açıdan uygunluğu, raf ömrü ve ürün içerisinde bulunan koruyucu madddelerin ürünü koruyup korumadığına dair testlerinin yapılması.
İnceleyin
Fason Üretim Hizmeti
Kendi kozmetik markanızı yaratmak hem heyecan verici hem de oldukça meşakkatli bir yolculuk. Sıfırdan bir marka kimliği oluşturmak, markanızın hikayesini başlatmak, ürün tasarımı, formülasyon, satın alımlar ve hayalini kurduğunuz her bir adımı yaşayan bir markaya dönüştürmek...
İnceleyin